Helpíto | Nevíš? Zeptej se..

Jednoduše, rychleji, efektivněji a s garancí

Jak to funguje?

Kde najdu..

Jak udělat, aby..

Potřeboval bych..

Novinky

„Čti novinky a buď v obraze!“

Novinky pokrývají veškeré nové dění týkající se aplikace Helpíto. Sledovat nás můžeš také na sociální sítích, ale ten hlavní kanál nových příspěvků a dění v Helpítu je právě tady. Dozvíš se tu, co o nových vychytávkách aplikace, ale i tom, co se chystá. Upozornění na nové články je možné dostávat e-mailem. V nastavení svého uživatelského účtu Helpíto zaškrtni, že máš zájem o "Odběr novinek".

Jak to funguje?

„Znalosti jsou základní předpokladem úspěchu“

Všichni známe situaci, kdy řešíme nějaký problém nebo máme dotaz, který nám vrtá hlavou a toužíme ZNÁT ODPOVĚĎ. Nejjednodušší je zeptat se někoho ve svém okolí, ale ne vždy známe toho správného člověka, který nám dovede poradit. Vyhledávání na internetu se pak stává prací na hodiny i dny. Stejně tak společnosti vynaloží nemalé finanční náklady zaplacením času svých zaměstnanců a najatých externích spolupracovníků za účelem dosažení obdobného cíle.

Helpíto je řešením sdružující komunitu lidí, kteří mají dotazy a požadavky k vyřešení a zároveň řešitele, kteří jsou odborníci v oboru a znají odpovědi na zadané otázky.

Aplikace Helpíto slouží k zadávání takových dotazů, které jiní mají možnost zodpovídat. Bez ohledu na čas i místo. To znamená, že namísto placení drahých firemních specialistů a poptáváním po všech známých, kamarádech a sousedech stačí jedna aplikace, kde se zeptáte a dostanete odpověď. A funguje to i naopak. I vy můžete stejnou cestou pomoci jiným s jejich dotazy, které umíte hravě zodpovědět.

Jinými slovy, komunita Helpíto funguje na bázi Peer-to-Peer sítě lidí, kteří profitují sdílením informací.

Výhody aplikace

Podstatnou výhodou aplikace Helpíto je, že Tvůj požadavek je vždy přiřazen jednomu individuálnímu řešiteli ověřenému komunitou. Tím odpadá veškerá neochota a egoismus vyskytující se na internetových fórech a sociálních sítích. Komunikace ohledně Tvého požadavku získává profesionální úroveň komunikace a přináší do řešení problému i příjemný pocit ochotné zákaznické podpory s nízkou cenou a úsporou cenného času.

Čti dále a dozvíš se více o aplikaci Helpíto a výhodách pro Řešitele i Uživatele.

Ať už se chceš ptát nebo odpovídat, první krok je stejný..

Ptej se na cokoliv a odkudkoliv

„Když nevíš, tak se zeptej“

Nic na tom není. Popiš, co Tě zajímá a pokud chceš, vyber si koho přesně se chceš zeptat. Pokud nechceš, nevadí. Najdeme Ti vhodného experta v oblasti Tvého dotazu za Tebe.

Už nemusíš trávit hodiny a dny nad řešením svých problémů. Nech to na jiných, kteří si s odpověďmi na Tvé otázky hravě poradí. Navíc se nemusíš obávat neochoty typické pro internetové diskuze a sociální sítě. Každý Tvůj dotaz dostane na starost jeden jediný řešitel, který udělá maximum, pro Tvoji spokojenost s řešením a následné kladné ohodnocení. Jestli přesto nebudeš spokojený, neměj strach, pokud za dotaz zaplatíš, garantujeme Ti vrácení peněz.

Helpíto pomáhá s řešením jednotlivcům, ale i živnostníkům a firmám.

heart-customer-care-helpito.com

Zákaznická péče

Ptáš se nerad přes internet? Setkáváš se s neochotou a nepříjemnými odpověďmi? S Helpítem získáš soukromého poradce, který Tě neodbyde a udělá maximum pro tu správnou zákaznickou péči.

heart-customer-care-helpito.com

Garance spokojenosti

Tvoje spokojenost je na prvním místě. Ani o své peníze se bát nemusíš. Helpíto přichází s garancí vrácení peněz v případě, že odpověď nesplnila Tvé očekávání.

heart-customer-care-helpito.com

Možnost výběru

Jak by se Ti líbilo mít možnost vybrat si odborníka na míru, vidět jeho předchozí odpovědi a znát hodnocení spokojenosti ostatních? I to je s Helpítem možné. Měj svůj dotaz plně pod kontrolou.

heart-customer-care-helpito.com

Nižší cena

Řešitelé na Helpítu jsou lidé jako ty. Nemají takové náklady jako specialisté z různých společností, a proto je možné držet cenu mnohem níž než od najaté firmy.

heart-customer-care-helpito.com

Efektivita

Díky aplikaci Helpíto je možné položit dotaz během několika vteřin a efektivně komunikovat s přiděleným specialistou. Pokud zrovna nemáš čas, nevadí. Díky chytrému notifikačnímu systému Ti neunikne žádná odpověď.

heart-customer-care-helpito.com

Rychlost

Už není třeba trávit hodiny až dny hledáním na internetu. Zeptej se na Helpíto a získejte odpověď i na složitou otázku mnohem rychleji, zatímco se můžeš věnovat tomu, co Tě opravdu baví.

Už chápeš, proč pro svůj dotaz využít Helpíto?

Staň se Helpíto Řešitelem

„Je na čase zúročit své znalosti“

Stát se v něčem opravdu dobrý vyžaduje trpělivost a obvykle i nějaké ty zkušenosti. Nicméně, žádný člověk nemůže být expert na všechno a dříve či později bude potřebovat pomoc jiného specialisty.

S Helpítem se může stát specialistou každý, protože každý má znalosti a dovednosti v některé specifické oblasti. Využij výhody a zázemí, které Ti Helpíto nabízí a pomáhej lidem po celém světě za odměnu, kterou si sám/sama zvolíš. Díky zpětné vazbě sleduj, jak být ještě lepší a užívej si pochval za dobrou práci od svých spokojených zákazníků.

heart-customer-care-helpito.com

Být svým pánem

S Helpítem jsi sám svým šéfem. Sám rozhoduješ o své pracovní době, platu a úkolech, na kterých pracuješ.

heart-customer-care-helpito.com

Možnost výběru

Po kvalitních rádcích je poptávka. Jako jeden z nich budeš mít možnost si svého zákazníka vybírat. Poslouží Ti k tomu zákazníkovi předchozí hodnocení spokojenosti, které Ti napoví, zda chceš takovou spolupráci navázat.

heart-customer-care-helpito.com

Zpětná vazba

Zpětná vazba Ti pomůže zlepšovat úroveň Tvých služeb. Pozitivní hodnocení Ti navíc dodají více motivace a radosti z dobře odvedené práce.

heart-customer-care-helpito.com

Práce zábavou

Díky možnosti si svoje úkoly vybírat se práce stává skutečnou zábavou. Stačí ostatním radit v tom, čemu rozumíš a co Tě baví.

heart-customer-care-helpito.com

Nízké náklady

Poradenskou práci online lze vykonávat odkudkoliv. Postačí Ti k tomu počítač nebo chytrý telefon. Každodenní časově náročné dojíždění do kanceláře už není potřeba.

heart-customer-care-helpito.com

Flexibilita

Už žádná fixní pracovní doba. S Helpítem jsi pánem svého času a řešíš uživatelské požadavky dle svých osobních časových možností. Dostupnost si nastavíš dle své individuální preference.

Vyhovuje? Začni vyplněním svého řešitelského profilu.

Často kladené dotazy (FAQ)

„..a odpovědi na ně“
Přečtěte si i vy, na co se často ptají běžní uživatelé, specialisté, ale i zástupci firem, kteří Helpíto využívají. Pročtením následujících řádků získáte dobré povědomí o tom, jak se na Helpíto správně ptát, ale také jak odpovídat a stát se uznávaným rádcem komunity, kterého ostatní poptávají.

Uživatelé se často ptají

Řešitele často zajímá

Teď už víš veškeré detaily. Jdeme na to?


Zásady ochrany osobních údajů Helpíto

×

Obchodní podmínky o poskytování služeb Helpíto

×
×

Registrace

×
×

S čím Ti můžeme pomoci?

×
0 / 5
Navrhované dovednosti:

Chceš si vybrat svého odborníka?

×

Vychutnej si svůj první dotaz ZDARMA ! Platba nebude vyžadována.


  Chci se zeptat ZDARMA

Low Account Balance? No Problem..

×

Top Up Account is possible at the last stage of each new request, nevertheless in case you would like to skip repeating of the payment procedure for every new request, top up your account now and submit your requests quicklier.

Bank Account Transfer

Bank account transfer may take some days until your balance will be updated in Helpito to be used. It all depends on Banking institutions processing time.

Money transfer to your Helpito Account can be processed using following bank details:

670100-2205929963/6210

11223344

* Please, make sure the bank transfer is processed from a Bank Account issued on " JOHN DOE ".

Pay by a Payment Card

Account Top Up using payment card is instant functionality get your personal or shared account Ready for your Requests.

* Helpito accounts are in " EUR ". Please, note, money transferred in other amounts will be automatically transferred to this currency with an actual exchange rate.

Do you miss here your preferred payment method? Please, contact us with an information about your preference..


Hip-hip-hurá! Poslední krok - Kontrola a potvrzení

×

Kontrola ceny

 • Cena za dotaz
   
  Finální cena může být nižší v případě, že jste vybrali cenové rozmezí
 • Soukromý dotaz
   
  +10% z ceny požadavku
 • Celkem
   
Stav účtu
Vyděláno

Nedostatek finančních prostředků! Nejprve, prosím, nabijte svůj účet

Chybějící částka:  

NULL